Viskas automobilių dažymui
Ekvalis
Viskas automobilių dažymui ir daugiau

Reklama

 http://www.tekstara.lt/
 

 


 

 

 Mes remiame:

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Master linija

Master - tai produktų linija, kuri yra 30 metų intensyvaus darbo ir naujausių technologijų rezultatas. MASTER linijos produktai sutrumpina ir optimizuoja jūsų laiką, sugaištą remontuojant automobilį.

Glaistas Master AMBER

 Naujas išlengvintas greitai džiūstantis glaistas AMBER.
 Tinka naudoti ant plieninių, cinkuotų, aliumininių ir kitų paviršių.

 Lengvai apdirbamas.

 Teiraukitės mūsų parduotuvėse.

 

Glaistas BLACK UNIVERSAL

Klientams ieškantiems ypatingo tvirtumo bei ilgaamžiškumo yra glaistas MASTER BLACK UNIVERSAL. Šio glaisto sudėtyje yra anglies pluošto, dėka to glaistas idealiai tinka nuo korozijos atsiradusioms skylėms užglaistyti ir ten kur reikalingas ypatingas atsparumas cheminiams bei fizikiniams poveikiams.

Gruntas

 

Gruntas akrilinis MF 560 5:1

Puikios kokybės dviejų komponentų akrilinis gruntas su mažu kiekiu lakiųjų medžiagų. Produktas yra skirtas bet kokiam remontui, reikalaujančiam užpildomo tipo, greito džiovinimo, paprasto šlifavimo grunto. Gruntas suteikia gerą pildymą, kruopščiai uždengdamas gruntuotą paviršių. Greitai kietėja, net jei taikomas storu sluoksniu. Turi labai geras užpildymo savybes. Yra idealus pragrindas, kurį garantuoja puikų lako sluoksnio vaizdą .

 

Dažai

 

 

Aukštos kokybės struktūriniai dažai, greitai džiūstantys, kurių pagrindas yra akrilo dervos, naudojamos apdailai plastikinių bamperių ir kitų detalių. Jis taip pat gali imituoti originalo struktūrą. Produktas gali būti purškiamas tiesiai ant plastikinių paviršių be grunto naudojimo.

gamintojo nuoroda

 

UAB Ekvalis; UAB Pyragėlis; 2009; Visos teisės saugomos